Kominek piec koza Eurokom Narwik 1 o mocy 11 kw to bardzo dobry pomysł na ogrzanie niewielkiego jednorodzinnego domu lub salonu w większym domu. Poza tym piec ten przypomina szafkę z witryną, bo posiada aż klika szyb żaroodpornych. Ta właśnie nowinka jest tą jego niebywale magiczną stroną.

Kominek Eurokom Narwik 1 – podstawowe informacje

Te właśnie szyby dają o wiele bogatszy bukiet wrażeń od tego którym częstują żeliwne ozdobne piece wolnostojące i wkłady kominkowe do zabudowy. Większość z nich posiada zaledwie jedną szybkę lub szybę. No a poza tym to mają dość płytkie palenisko. Inaczej jest w przypadku Eurokom Narwik 1. Ten piec kominek oferuje o wiele ciekawszy spektakl z udziałem płonących kawałków drzewa. Spektakl idealnie wpasowujący się w nowocześnie wyglądający salon i dodający wnętrzu urody.

No a jeśli kupujący zerknie na inne nowocześnie wyglądające wolnostojące piece z szybką. To odkryje, że te inne są bardzo ubogie pod tym względem. Mają jedną, czasami dwie szyby żaroodporne, ale cztery to raczej niespotykane cudo. Dlatego też ktoś, kto szuka piękna, jest też tym kimś, kto szuka Eurokom Narwik 1. Pieca kominka z czterema sporymi żaroodpornymi szybami o sporej głębokości. Jedynie ten piec daje aż tak wiele. Czyli nie kończący się spektakl z udziałem płomieni widoczny z wielu miejsc w salonie. Pokaźnych rozmiarów palenisko, gotowe na przyjęcie sporych drewnianych klocków i bardzo praktyczne miejsce do składowania polan znajdujące się bezpośrednio pod popielnikiem.

Piecyk Eurokom Narwik 1 – pdosumowanie

Wypada jeszcze wspomnieć o tym, że tę konstrukcję bardzo łatwo podłączyć do innego przewodu spalinowego. Wystarczy do tego specjalista wraz z kilkoma pomocnikami do przeniesienia pieca, parę godzin ich wspólnej pracy i można rozpalać w innym pokoju lub w innej części salonu. Poza tym konstrukcja ta będzie idealnie pasować do nowoczesnych mebli, podłóg i dzieł sztuki.